Strona główna   |   Nota prawna   |   Kontakt
 
 

Nota Prawna

Zastrzeżenia prawne
Zasady i warunki korzystania z serwisu internetowego


Polpharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (zwana poniżej: „Polpharma") szanuje prywatność wszystkich osób odwiedzających niniejszy serwis internetowy.


Bez pisemnego upoważnienia udzielonego przez Polpharma nie wolno rozprowadzać, modyfikować bądź zamieszczać na innych stronach ani wykorzystywać zawartości niniejszego serwisu internetowego do celów publicznych lub komercyjnych.


Informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego mogą być modyfikowane przez Polpharma bez jakichkolwiek ograniczeń oraz bez wcześniejszego informowania Użytkowników.


Wszelkie prawa do serwisu internetowego Memo.pl, w tym prawa do wszelkich elementów tekstowych i graficznych, układu serwisu i poszczególnych stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej.


Jakakolwiek informacja zamieszczona w serwisie internetowym Memo.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Pokaż swoje najciekawsze wspomnienie. Które nigdy nie powinno wyblaknąć.
Copyright © 2009 Polpharma S.A. O kampanii  .  Wspierają nas  .  Wspominienia nie tracą barw  .  Jak dbać o pamięć  .  Meno gry i ćwiczenia  .  Dla lekarzy Projekt : Harder & Harder
POLPHARMA BIURO HANDLOWE SP. Z O.O.* z siedzibą w Warszawie przy ulicy Bobrowieckiej 6, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000043523, NIP 525-21-13-462, o kapitale zakładowym 6 187 000 zł